БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Дні польського кіно у Броварах

Вже втретє у нашому місті проводяться кінсеанси, під час яких усі бажаючі можуть переглянути фільми польських режисерів мовою оригіналів.

«Ми вже втретє проводимо подібні заходи у Броварах. Перший кінопоказ було організовано у 2013 році, потім протягом декількох років було не до кіно, а в минулому році ми знову відновили практику Днів польського кіно», - розповідає Олена Новак, голова Польського культурно-освітнього товариства «Родина».

Тематика фільмів – історичні, філософські та розважальні. Велика вдячність, каже пані Олена, Консульству Республіки Польща за постійну підтримку та допомогу в організації показів. Кожен фільм має усі необхідні дозволи для демонстрування на території України.

«Цьогоріч ми пропонуємо увазі броварчан три фільми – біографічний «Марія Склодовська-Кюрі», сімейна  драма «Мої доньки корови» та романтична комедія «Планета самотніх». Два фільми субтитровані, а сімейна драма «Мої доньки корови» демонструватиметься без субтитрів», - каже пані Олена Новак.

Виходячи з досвіду двох попередніх заходів, відсутність субтитрів абсолютно не впливає на перегляд фільму. Певний дискомфорт відчувається хіба що в декілька перших хвилин перегляду, а потім схожість наших мов у доповненні з відеорядом дають свій неймовірний результат – все зрозуміло без перекладу.

«Ми дуже вдячні усім, хто допомагає нам в організації Днів польського кіно у Броварах, за можливість у прекрасних умовах провести декілька годин у дружньому колі», - насамкінець каже Олена Новак.

Отож, резюмуємо.

8 грудня, у п’ятницю, о 19.00 у малій залі МКЦ «Прометей» усі, хто бажає, зможуть переглянути художній фільм «Марія Склодовська-Кюрі».

9 грудня, у суботу, о 16.00 - драма «Мої доньки корови» мовою оригіналу без субтитрів,

10 грудня, у неділю, о 16.00 - романтична комедія «Планета самотніх».

Вхід вільний.

Zapraszamy do obejrzenia!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ