БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.93

Парк Перемоги знову «під прицілом» вандалів

В ніч з п`ятниці на суботу у броварському парку Перемоги було в черговий раз вчинено вандальні дії.

І якщо раніше неодноразово мова йшла про крадіжки громадського майна, як наприклад, лавок або світильників, то цього разу метою зловмисників було не привласнення, а цілеспрямоване псування паркового інвентарю.

vand2

«Вранці робітники комплексного прибирання повідомили про те, що на алеї, яка веде від кафе «Оазис» до центральної, вчинено справжній розбій. Всі сміттєві урни вирвані та пошкоджені, лавки теж намагалися вирвати з кріплень, незважаючи на те, що вони наглухо приварені. Пункт розподілу електроенергії намагалися розкрити, пошкодивши при цьому зовнішню обшивку. Такого, здається, у нашому парку ще не було. Боляче дивитися на це все…Ми повідомили поліцію, але вірніше за все парку необхідна постійна охорона», - розповідає співробітник КП «Бровари-Благоустрій» Ірина Вострикова.
Зважаючи на низку останніх подій – крадіжки світильників, нещодавний підпал громадського туалету, постійне руйнування лавок, елементів дитячих майданчиків та інші дії, які вчиняються «нічними гостями» парку Перемоги, не можна не погодитися – про охорону, хоча б у нічний час, дійсно пора подбати.

vand1

vand3

vand4

Коментарі   

0 # Лариса 03.12.2017, 20:09
Добрый день! Просьба:в парке закрыты новые туалеты,а в общественный/старый/страшно зайти!Но!Т.к.протекает крыша,пол туалета/доски/прогнили-СОС!Обратите внимание!не дай Бог кто-то провалится...Пишу за Ж половину..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ