БРОВАРИ -2
НБУ USD 27.71

У Броварах відкрили Центр медико-соціальної допомоги

30 листопада - звичайний робочий день для більшості українців. Але тільки не для Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Адже саме цього дня  у Броварах відкрили такий довгоочікуваний заклад - Центр медико-соціальної допомоги ТЧХУ  за адресою бульвар Незалежності, 8 б. Це центр з сучасною апаратурою і цілою низкою кабінетів: кабінет лікаря, фізіотерапевтичний та маніпуляційний кабінети, а також навчально-методичний кабінет, у якому лікарі проводитимуть санітарно-просвітницькі зустрічі, а волонтери Червоного Хреста навчатимуться навичкам надання першої допомоги. За задумом центр надаватиме усю необхідну допомогу ветеранам Другої світової війни та праці міста Бровари і Броварського району, а також  людям літнього віку із соціально-вразливих груп населення та внутрішньо-переміщеним особам.

ch3

«Сьогодні у нас незвичайний день. Ми відкриваємо Центр медико-соціальної допомоги нашим ветеранам. Це була наша давня мрія і завдяки великому бажанню не лише нашому, а й нашої влади, сьогодні вона здійснилася», - зазначила голова Броварської МРО ТЧХУ Лілія Драпей, активність і наполегливість якої зіграла далеко не останню роль у реалізації цієї мрії.

Урочисте перерізання червоної стрічки відбулося за участі міського голови Ігоря Сапожка, голови РДА Миколи Клименка, а також Президента ТЧХУ, заслуженого лікаря України Івана Усіченка, неупереджена оцінка якого є особливо важливою для керівництва центру.

ch1

«Хочу наголосити на тому, що на фоні того, що у цьому році керівництво держави вирішило скоротити патронажну службу Червоного Хреста України, яка функціонувала з 1966 року, і на фоні збідніння населення, а патронажні сестри якраз надають допомогу найбільш уразливішим верствам населення, одиноким людям похилого віку, інвалідам, вимушеним переселенця, керівництво Броварщини зробило дійсно величезний подарунок для людей. Я складаю велику шану і вдячність їм. Це прекрасне приміщення», - наголосив Іван Усіченко.

ch5

На церемонію відкриття також було запрошено настоятеля Храму святих апостолів Петра і Павла протоієрея Тараса, який привітав присутніх зі святом та подарував Центру ікону Святителя Миколая Чудотворця.

ch

Слід зауважити, що у Центрі є навіть фітобар, де можна буде оздоровитися фіточаями та кисневою пінкою. Також, на випадок надзвичайної ситуації населення району зможе скористуватися запасами складу, який знаходиться в Центрі (це одяг, речі, продукти, медикаменти).

ch4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ