БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

БНВО: Чверть століття у лідерах освітньої галузі

Що може більш красномовно сказати про рівень закладу, як нестача місць, як би дивно це не звучало. Саме таким закладом у нашому місті є Броварське навчально-виховне об’єднання, яке буквально вчора відсвяткувало свій вже 25-й день народження.

Цей заклад є досить незвичним, а точніше унікальним: одним з перших розпочав дослідно-експериментальну роботу на Київщині, одним з перших позиціонував себе як авторська школа. Це 5 окремих приміщень і справжній мікс підрозділів для дітей різних вікових категорій. Це заклад, який не раз доводив свою першість, який власним наочним прикладом доводить, що експеримент вдався.

З нагоди ювілею у Концерт-холі Терміналу відбувся святковий концерт. Вихованці, педагоги, вихователі, представники влади, кого тільки не було на цьому святі. Така кількість гостей ще раз підтвердила високий рівень закладу, його авторитет.

bnvo405

А, як відомо, за авторитетом стоїть величезна робота педагогічного колективу, зокрема директора закладу Ірини Ткачук. Саме завдяки її напористості і цілеспрямованості БНВО отримало свідоцтво, як авторський навчальний заклад (таких закладів, до речі, на Київщині всього лише три).

«Ми побудували новий заклад. Заклад, якому сьогодні 25 років. Дякую виконавчому комітету Броварської міської ради, депутатам, які постійно опікуються освітніми питаннями. А особливо мені хочеться подякувати людині, яка постійно живе з освітою, яка постійно турбується про дітей нашого міста і зокрема про наш заклад, Ігорю Васильовичу Сапожко. Дякую за все те, що ми з вами зробили. І сподіваюся, що наша міцна дружба, наша творча співпраця буде ще багато-багато років», - зазначила у своїй вітальній промові Ірина Ткачук, директор БНВО.

bnvo406

Привітав навчальний заклад з ювілеєм і мер міста Ігор Сапожко: «Сьогодні дійсно велике свято – 25 років – це чверть століття. Перш за все хочу подякувати наполегливості, відданості своїй роботі Ірині Олександрівні. Тому що без її активності я думаю нічого б не вийшло. Також дякую колективу, який дійсно професійно працює у своєму направленні. БНВО - це майбутнє нашої держави. Я думаю, що він буде не тільки експериментальним, а й розповсюдженим на території всієї країни. Я вітаю вас з цим прекрасним ювілеєм і бажаю нових звершень. Думаю, що саме ви станете зразком тієї освіти, яка має бути в Україні».

Також Ігор Сапожко зізнався, що враховуючи таку катастрофічну нестачу місць у БНВО, міська влада наразі розглядає можливість розширення повноцінної школи закладу, на що зал відповів гучними оплесками.

Загалом святкування пройшло на найвищому рівні. Одразу відчувалася робота професіоналів. Продумані номери, чудові презентаційні стенди з роботами вихованців закладу, живі моделі з вишуканим манікюром та зачісками. Багато вітань прозвучало в цей день, багато нагород і подяк було отримано, багато добрих слів було сказано. І на завершення хотілося б повторити слова, сказані зі сцени: «БНВО – це славне минуле, достойне теперішнє і однозначно прекрасне майбутнє».

bnvo401

bnvo40

bnvo402

bnvo404

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ