БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

З ювілеєм тебе, НВК!

Ювілейна естафета. Старт

Минулого тижня одна з найкращих шкіл нашого міста – Броварський НВК - відсвяткувала своє 40-річчя. Уявляєте, 40 років!

Це не просто день народження, це ціла історія зі своїми героями, своїми злетами і падіннями, своїм життям. Це 5 директорів, 40 випусків та понад сто вчителів, які разом протягом стількох років творили цю історію.

NVK40.8

Звісно ж, така визначна подія не могла обмежитися якимось традиційним святкуванням. У школі була організована так звана ювілейна естафета, яка тривала впродовж усього тижня. Учні протягом 5 днів знайомилися з історією своєї школи, пізнавали нове та  розважалися. Уся школа долучилась до благодійної акції зі здійснення мрії дітей із Прилуцької школи-інтернату, що заслуговує на окрему повагу. Також з нагоди Дня народження, НВК презентував нову, спеціально створену емблему та чотири так звані інформаційні локації, в яких зафіксовано життя НВК з самого 1977 року: фото усіх тих, хто побував на директорському стільці, фото 40 випусків та неймовірних моментів позаурочного життя школи (це дійсно пам’ятна знахідка для багатьох колишніх випускників). Чого лише вартий музей «Шкільних раритетів», де є класний журнал 1977 року, де зберігаються ножиці, якими розрізали першу святкову стрічку, де розміщено почесні грамоти, набрані ще на друкарській машинці.

NVK40

NVK40.3

Ювілейна естафета. Фінал

Заключним етапом цього насиченого тижня став ювілейний концерт, який відбувся у п’ятницю, 24 листопада. Святковий настрій, безліч гостей, дитяча метушня, розмаїття дзвінких голосів, хвилювання та галас. А врівноважував усе спокійний,  красивий, солідний чоловік у синьому костюмі – директор НВК Андрій Вікторович Холодний. Усе говорило про особливість цього дня, його значимість.

NVK40.6

Перед початком концерту глядачам був представлений відеоролик, у якому учні і не лише, дарували свої побажання школі (так, дитяча безпосередність просто не перестає радувати). Багато хто з них зауважив на тому, що школа – це, в першу чергу, друзі і в цьому, здається, дійсно істина.

Після цього до вітальних слів приєднавсь і директор НВК Андрій Холодний: «Вітаю вас з ювілеєм, з днем народження нашого навчального закладу. Хочу подякувати нашій міській владі, директорам, вчителям, які працювали і працюють нині у цих стінах, технічному персоналу, за те що створили таку затишну, домашню школу. Бажаю нашій школі нових вершин та злетів».

На святі також були присутні представники міської влади, зокрема заступник міського голови Григорій Голубовський, який приєднався до вітань та нагородив Почесною грамотою міського голови та виконавчого комітету Броварської міської ради колектив НВК, яку вручив Андрію Холодному. Також нагороди дістали кращі представники педагогічного колективу школи.

«Мені дуже приємно сьогодні бути разом з вами і я радий вітати вас з таким великим святом. Хочеться вам усім побажати, щоб ваша шкільна сім’я була міцною, щоб вона ще довго існувала у такому колективі, в якому вона є сьогодні. Бажаю, щоб збулося все, про що мрієте і чого хочете», - відзначив у промові Григорій Голубовський.

До вітань приєдналися і начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник, і багато-багато інших гостей, котрі висловлювали свої щирі побажання педагогічному та учнівському колективам.

NVK40.5

Таким своєрідним лейтмотивом усіх вітань стала фраза про те, що школа має «правильного» директора. І дійсно, успіх в першу чергу залежить від правильного командування. А це найважча задача у будь-якій справі – бути головним, контролювати усі процеси, скеровувати роботу всього колективу в правильне русло. Тому безперечно Андрію Вікторовичу потрібно віддати належне. Тож бажаємо цій школі саме тих злетів, яких вона сама бажає досягти. З ювілеєм, НВК!

NVK40.7

NVK40.9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ