БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

«Бровари Пластмас»: впевнено крокуючи в майбутнє

У листопаді 2017 виповнюється 16 років підприємству ТОВ «Бровари Пластмас», яке за досить короткий термін пройшло шлях від дилера відомих зарубіжних та вітчизняних підприємств, в самостійне підприємство-виробника полімерних труб.

«Основний напрямок нашої діяльності - водопровід і каналізація та газопостачання.Завдяки використанню новітнього імпортного обладнаннята передових технологій полімерні труби ТОВ «Бровари-Пластмас» значно перевершують за якістю вітчизняні аналоги інічим не поступаються провідним світовим виробникам. Насьогоднішній деньпрацюють п'ять технологічних екструзійнихліній, сумарною річною потужністю 8,5 тис. тон.Наше підприємство також має власну випробувальнулабораторію, атестовану Держстандартом України», - розповідає директор підприємства Валерій Федорович Хаврюта.

plas5

Підприємство «Бровари Пластмас» невпинно нарощує свій виробничий потенціал, динамічно розвивається в ногу з часом , освоює новітні прогресивні технології переробки полімерних матеріалів у вироби з використанням обладнання провідних австрійських та німецьких брендів, а також відомих українських виробників.

 Уся продукція підприємства сертифікована та користується неабияким попитом не тільки в Україні.Компанія ТОВ "Бровари Пластмас" на сьогодні експортує свою продукцію в Молдову, Грузію, Казахстан.

Основний продукт підприємства – труби, які виготовляються з сополімерів пропілену, що перевершують по механічним іекологічних властивостях ПВХ труби для свердловин.

plas2

Основу асортименту складають  труби поліпропіленові гофровані двошарові для зовнішньої каналізації(POLYCORR), труби напірні з поліетилену  для водопровідних систем, руби з поліетилену  для мереж газопостачання, труби поліпропіленові обсадні на різьбових з'єднаннях для будівництва водозабірних свердловин, а також технологічних свердловин.

«Ми постійно працюємо над розширенням асортименту нашої продукції та запрошуємо до співпраці компанії, які спеціалізуються на прокладанні мереж  газо- та водопостачання, каналізації  та будівництва свердловин. 50 років – номінальний строк експлуатації полімерних труб. Ми гарантуємо протягом півстоліття найвищу якість нашого продукту за конкурентними цінами», - каже Валерій Хаврюта.

Отож, якщо вас зацікавила продукція ТОВ «Бровари Пластмас», звертайтеся безпосередньо на підприємство:

ТОВ «Бровари-Пластмас»

08304 Київська область, м.Бориспіль, вул.Завокзальна, 13

+38 (044) 592-07-73;  +38 (044) 451-70-98; тел./ факс + 38 (04595) 7-25-65 

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www: plastmass.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ