БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Від перших кроків до майстерності

«Дитячий малюнок, процес малювання – це частка духовного життя дитини. Діти не просто переносять на папір щось з навколишнього світу, а живуть у цьому світі, входять у нього, як творці краси», - писав відомий український педагог Василь Сухомлинський.

Саме дитячий погляд на життя, природу та навколишній світ перебуває у центрі уваги на виставці «Від перших кроків до майстерності», яка з 22 листопада розпочала свою роботу у Броварському краєзнавчому музеї. На ній представлено 156 робіт талановитих юних художників, вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» Палацу творчості дітей та юнацтва. Керівник студії Марина Володимирівна Лобода, представниця творчої династії художників, оскільки і її батько, і донька присвятили своє життя живопису. З величезною теплотою педагог розповідає про своїх учнів.

vist2

«Ми вже не вперше організовуємо такі виставки, але запрошення до виставкової зали краєзнавчого музею для нас дуже приємна та важлива подія. Адже тут роботи наших вихованців  може побачити велика кількість людей, а художнику необхідно виставлятися, необхідно показувати свої твори. Тим паче, що роботи дійсно достойні, діти дуже трудолюбиві і талановиті», - каже Марина Лобода.

У студії займаються діти віком від 6 до 18 років, оволодіваючи навичками академічного малюнку. Досить багато випускників студії обирають живопис справою свого життя і вступають до профільних ВУЗів.

Експозиція сформована таким чином, щоб зацікавлені відвідувачі  змогли побачити розмаїття як тематичне, так і  різні за технікою виконання роботи.

vist4

«Представлені хроматична та ахроматична акварель, кольорові олівці, гуаш, туш, чорнила,пастель на тонованому папері, туш – перо волога та суха техніки, гризаль, тональний малюнок, а також змішані техніки», - презентує роботи своїх «вернісажівців» Марина Володимирівна.

Що ж стосується тематики,то тут можна побачити не тільки класичні малюнки з натури, пейзажі та натюрморти, але й надзвичайні, фактично фотографічно ідентичні портрети відомих акторів та поп-виконавців, кумирів молоді.

vist

 

«Все дуже сподобалося, роботи дуже яскраві та цікаві, але якщо чесно, то найбільш вразили портрети героїв серіалів «Ігри престолів» та «Голодні ігри». Навіть уявити важко, що це не фото, а портрет звичайним простим олівцем. Неймовірно просто! Я раджу кожному завітати на цю виставку та подивуватися таланту наших дітей!», - захоплено ділиться емоціями відвідувачка виставки Ірина.

Часу для ознайомлення з роботами вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» більш ніж достатньо, адже експозиція пробуде у краєзнавчому музеї аж до 8 січня наступного 2018 року. Завітайте, не пожалкуєте!

vist3

Коментарі   

0 # Алла Губер 25.11.2017, 07:57
За цим вражаючим результатом стоїть величезна праця викладача. Для цього потрібно самовіддано любити свою роботу. Вітаю Марину Лободу з відкриттям експозиції! Продовжувати працювати та віддавати свій досвід і вміння талановитим дітям!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ