БРОВАРИ -17
НБУ USD 28.05

Європейський тиждень тестування на ВІЛ у Броварах

Зараз по всій Україні проводяться заходи в рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ-СНІД, який припадає на 20-27 листопада.

Благодійна організація «Конвіктус Україна» побувала сьогодні і у нашому місті. Протягом 4 годин броварчани мали змогу пройти швидкий тест на ВІЛ-інфекцію в мобільній амбулаторії на Майдані Свободи. Зрозуміло, що конфіденційно та абсолютно безкоштовно.

Як розповів один з працівників «Конвіктус Україна» Ігор Коцюба, у рамках акції з людьми також проводили бесіди, відповідали на питання, роздавали презервативи та тематичні листівки.

Цікаво, що охочих пройти тест виявилося не так вже й багато. Чи то наші броварчани холоду бояться, чи то результату, але загалом тест на ВІЛ-інфекцію пройшли всього лише 33 людини. На щастя інфікованих виявлено не було, що не може не радувати.

Працівники благодійної організації закликають людей не боятися і пройти тест, адже це єдиний спосіб дізнатися, чи є у людини ВІЛ. До того ж, вчасне виявлення інфекції збільшує шанси зберегти не лише ваше здоров’я, а й життя близьких.

snidvil

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ