БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Увага! Розшукуються…ялинки!

Українці поступово починають готуватися до новорічно-різдвяних святкувань, вже потихеньку прикрашаються новорічною символікою вітрини магазинів та супермаркетів, батьки активно шукають у соцмережах адреси прокату новорічних костюмів для своїх зайчиків, сніжинок, ведмедиків та лисичок, вже починає «боліти голова» від думок про новорічні сюрпризи та подарунки для своїх найрідніших. Приємна пора, що й казати!

Бровари також починають готуватися до майже півторамісячного святкового марафону, вибираються місця підключення святкової ілюмінації, розробляються та затверджуються плани заходів, розучуються колядки та щедрівки, у кожному міському закладі готуються до зустрічі Нового 2018 року.

Головним та незмінним атрибутом свята, окрім мандаринок, було, є і залишається вічнозелене дерево – ялиночка, яку кожен прикрашає, залежно від уподобань та можливостей. Міські ялинки цьогоріч планується розмістити не тільки на Майдані Свободи та у сквері «Юність», де ми маємо живі красуні, але й на Торгмаші, у парку «Приозерний» та у парку ім.Шевченка. Саме тому адміністрація КП «Бровари-Благоустрій» звертається з проханням до броварчан – допоможіть знайти ялинки.

«Мабуть наше звернення буде більше до мешканців приватного сектора. Ми просимо відгукнутися тих господарів, у кого на прибудинковій території ростуть хвойні дерева. Можливо, вони вже досить старі та аварійні, або навпаки ще тільки увійшли в «ріст» і почали заважати вам. Місто з задоволенням прийме у подарунок три ялинки заввишки 6-8 метрів. Дерева будуть встановлені у визначених місцях для загальноміського святкування», - каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Якщо ви зацікавилися пропозицією від «Благоустрою», телефонуйте 5-02-26 і саме ваша зелена красуня може прикрасити наше місто.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ