БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

До нового року броварським пільговикам встановлять газові лічильники

Сьогодні, 21 листопада, виконавчий комітет Броварської міської ради прийняв рішення, відповідно до якого УЖКГ зобов’язується провести встановлення газових лічильників для пільгових категорій населення. Як зазначено в документі, це робиться «з метою позитивних змін у створенні умов гідного, комфортного проживання мешканців міста».

Список громадян-пільговиків, які потребують встановлення газових лічильників, складають 52 особи. Це діти війни, учасники війни, учасники бойових дій та сім’ї загиблих учасників бойових дій, інваліди війни І групи, ліквідатори ЧАЕС та 2 категорія ліквідаторів ЧАЕС, потерпілі від ЧАЕС, дружини та вдови ліквідаторів ЧАЕС, інваліди І, ІІ та ІІІ груп, а також пенсіонери та ветерани праці.

Ще одним рішенням виконавчого комітету УЖКГ надано дозвіл на заміну газових колонок та газових котлів для пільгових категорій населення. У даний список ввійшли 9 мешканців нашого міста.

Як зазначила Світлана Решетова, начальник УЖКГ, усі роботи - встановлення газових лічильників, заміна газових колонок та котлів – планується завершити до кінця 2017 року.

«Програма у нас є. Все за рахунок міського бюджету. Тендер ми вже провели, тож встановити плануємо до нового року. Це дасть можливість в першу чергу зекономити кошти», - зауважила Світлана Решетова.

Варто зазначити, що один газовий лічильник обійдеться міському бюджету в суму 3 тис. 950 грн. (в тому числі проектні роботи 500 грн.), газовий котел - 6 тис. грн., а газова колонка 2 тис. 800 грн. (без установки).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ