БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Ремонт соціального житла – безкоштовно!

Здається, отримати власну кімнату з якісним ремонтом – мрія в наш час практично недосяжна, адже «квартирне питання» завжди було і наразі залишається дуже складним та болючим, а надто для людей, які мають певний пільговий статус і не в змозі придбати та облаштувати собі власне житло.

21 листопада виконкомом міської ради затверджено Положення про порядок проведення ремонту та модернізацію, технічне оснащення соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Броварський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді веде облік осіб, що звернулися з заявами про проведення ремонту соціального житла, яке згідно законодавства може бути надано даним особам. Фінансування робіт проводиться нашим центром відповідно до положень міської комплексної Програми запобігання бездоглядності, підтримки сімей з дітьми «Назустріч дітям». Наразі рішенням міської ради на ремонт соціального житла для дітей-сиріт виділено 60 тис. грн., які ми маємо освоїти до кінця року», - каже директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко.

На сьогодні у гуртожитку, що перебуває в комунальній власності міста, за адресою вул. Воїнів-афганців, 7, виділено три кімнати, де вже розпочато ремонтні роботи. За рахунок місцевих підприємств, які займаються виготовленням металопластикових конструкцій, в кімнатах проводиться заміна вікон, незабаром розпочнуться ремонтні роботи – штукатурка, покраска, заміна електропроводки.

Ці кімнати вже закріплені за трьома особами з числа дітей-сиріт. Всі вони перебувають на первинному обліку у службі у справах дітей, нині досягли 18-річного віку та зареєстровані на території міста, однак свого житла не мають.

«Один хлопець жив взагалі на роботі. На підприємстві, де він працював, керівник погодився надати йому кімнату. Інший навчається в технікумі, проживає в гуртожитку, в грудні вибуває з технікуму і йому взагалі нікуди йти. Третя дитина – вихованець інтернатного закладу, повнолітній, вибув з цього закладу і наразі теж взагалі не має житла», - розповідає Аліна Ярмоленко.

Поліпшення житлових умов потребують тисячі мешканців нашого міста, серед них – близько 70 осіб з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Залишається сподіватися, що така необхідна програма «Назустріч дітям» отримає своє продовження і в майбутньому, даючи надію дітям, які вже так багато лихого зазнали у своєму юному віці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ