БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Нарешті дочекалися! «Золотий ключик» зустрів своїх вихованців

Довгоочікуване відкриття дитячого садочка «Золотий ключик», який протягом майже півроку не приймав дітлахів, нарешті сталося. 20 листопада заклад запрацював у звичному робочому режимі.

«Сьогодні ми прийняли 140 наших вихованців, вже поснідали, ніхто не плаче, всі раді поверненню до рідного садочка», - посміхається завідувачка ДНЗ «Золотий ключик» Світлана Булка.  

За інформацією Світлани Миколаївни, тільки дві групи поки що не в змозі прийняти діток. Мова йде про облаштування інклюзивної групи, де ще продовжуються ремонті роботи, та сусіднього з нею приміщення. Однак, і будівельники, і адміністрація садочка обіцяють у найкоротші терміни довести ремонт до логічного завершення.

Окрім того залишилося ще декілька «штрихів» на території садочка – потрібно докласти декілька доріжок з ФЕМів та закінчити облаштування цоколя.

«Дані роботи не заважають нашому виховному процесу, тому будуть продовжені при сприятливих погодних умовах», - каже директор ДНЗ.

Наймолодші вихованці ясельних груп сьогодні також прийшли до садочка, але не всі змогли відразу потрапити у ласкаві обійми вихователів.

«Деякі батьки просто випустили з уваги, що без медичної довідки та результату аналізів, ми не маємо права брати дитину в дитячий колектив. Тому декому було на сьогодні відмовлено, але сподіваємося, що за сьогодні-завтра батьки отримають всі необхідні довідки і ми з радістю зустрінемо найменших вихованців нашого садочка», - каже Світлана Булка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ