БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Фабрика святого Миколая розпочинає роботу

Вже традиційно наприкінці року розпочинає свою діяльність унікальне підприємство, яке працює усього один місяць на рік. Мова йде про вже звичну для броварчан «Фабрику святого Миколая».

Аби долучити якомога більше небайдужих людей до привітання дітей із соціально-незахищених категорій, з 19 листопада 2017 року по 19 грудня 2017 року у Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитися щорічна благодійна акція «Фабрика Святого Миколая».

Напередодні свята діти майже у кожній сім`ї пишуть листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку Святого Миколая, а в ніч на 19 грудня засинають із передчуттям справжнього дива.

Але є серед них дітки, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами. Стати Святим Миколаєм саме для таких діток, щоб у їх маленьких серцях не гасла надія, віра в добро і в те, що у кожного є янгол-охоронець, який обов’язково подбає і про них, може кожен, хто має на те бажання та добру волю.

Отож,Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертається до всіх небайдужих громадян нашого міста з пропозицією стати помічниками Святого Миколая і допомогти йому здійснити хоча б одну дитячу мрію.

Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки та дитячий одяг можна приносити до 19 грудня 2017 року за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, б.15, каб.101. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 6-11-86, 6-19-00.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ