БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

І знову призові місця: каратисти Броварщини повернулися додому з нагородами

Хто-хто, а спортсмени Броварщини продовжують радувати нас своїм перемогами. У змаганнях з кіокушинкай карате 8 із 11 учасників нашої команди приїхали додому з призами.

Відкритий кубок світу з кіокушинкай карате проходив 5-8 жовтня у Будапешті. Близько 400 учасників з різних країн світу боролися за перші місця у розділах «куміте» та «ката».

Загалом за результатами змагань збірна нашого міста з кіокушинкай карате виборола 8 призових місць: два І перших місця, три ІІ і три ІІІ місця. Наймолодший спортсмен збірної, 10-річний Георгій Кармазін, єдиний, хто був представлений одразу у двох дисциплінах («куміте» та «като») і у двох зайняв призові місця – І та ІІІ відповідно.

З перемогою спортсменів Броварщини привітав і наш міський голова Ігор Сапожко. Він вручив юним каратистам та їх тренеру Олександру Горбику подяки та побажав команді нових звершень.

Через тиждень на них чекає чемпіонат України, що відбудеться у Львові. А, судячи з усього, ці спортсмени іще не раз порадують нас своїми перемогами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ