БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Очільників ЖЕКів покарали за негабарит

Вивіз сміття, а надто – негабариту, було і залишається чималим клопотом як для городян, так і для тих, хто безпосередньо має цим займатися. Особливої актуальності ця проблема набуває після вихідних та під час святкових днів.

Минулого тижня фахівцям спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста довелося піти на крайні міри та скласти адмінпротоколи на керівників ЖЕКів № 4 та №5.

 Коли неодноразові попередження не дають результату, залишається тільки один, але дієвий метод – бити гривнею.

«Адмінпротокол тягне за собою штрафні санкції у розмірі до 1700 грн. Як правило, начальники ЖЕКів з розумінням ставляться до наших зауважень та оперативно реагують на них, але в даному випадку попередження не подіяли», - каже в.о. начальника спецвідділу Олег Єжаков.

Сміттєзвалища по вул.Гагаріна, 12 та в районі Грушевського 17 давно дошкуляли мешканцям, а прибрати їх все «не доходили руки». На Грушевського ніяк не могли визначитися чия ж то територія – ЖЕКу чи ОСББ, тому протоколи отримали обидві організації, а на Гагаріна ЖЕК відрапортував, що все прибрано, але після перевірки спецвідділу виявилося, що у смітті «і кінь не валявся».

Що ж, доведеться тепер і кругленьку суму і викласти, і навести нарешті лад з негабаритом. Можливо, після такого покарання усні зауваження посадовців будуть більш дієвими. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ