БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.85

У Броварах знову ставитимуть лічильники. Безкоштовно!

Декілька років поспіль відповідно до державних програм проводилося встановлення приладів обліку теплової енергії та газу. Потім у Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оговталися та вирішили, що усім «за просто так» встановлювати лічильники надто дорого і на рік призупинили цей процес.

Однак, на початку листопада поточного року нарешті прийнято рішення, яке значно поліпшить настрій тим, хто ще не має квартирних лічильників газу.

«Ми отримали листа від Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», яким повідомляється про те, що регіональні філії відновлюють програму по безкоштовному встановленню індивідуальних лічильників газу, але увага! – тільки в тих квартирах, де газ використовується для підігріву води – тобто де є газові колонки – та для приготування їжі. Нас дуже тішить, що люди, які ще не встигли поставити собі прилади обліку мають можливість безкоштовно, за рахунок регіональних компаній встановити собі лічильники», - каже заступник міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

Таких будинків у Броварах нараховується трохи більше 50-ти, повний перелік адрес обіцяють оприлюднити на офіційному сайті міської ради вже найближчим часом.

Треба мати на увазі, що для встановлення лічильника газу вам необхідно звернутися з заявкою в Броварську філію газового господарства за адресою вул. Шевченка, 4 або отримати консультацію за телефонами 5-04-46 або 5-04-33.

Отож, не зволікайте та скористуйтеся можливістю безкоштовно встановити у своїй оселі індивідуальний лічильник газу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ