БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Забезпечити ринок професіоналами допоможе «Śnieżka»

9 листопада у Броварському професійному ліцеї відбулося відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka». Це вже третій центр, який відкривається на базі Броварського закладу, за два минулі роки вже відкрито та успішно готують фахівців робітничих професій центри, що спеціалізуються на виробництві матеріалів та обладнання для гіпсокартонних та сантехнічних робіт.

Створення навчально-практичного центру «Śnieżka» є частиною Всеукраїнської програми, яка реалізується завдяки Меморандуму про співпрацю, укладеного між Міністерством освіти і науки України та ТзОВ «Снєжка-Україна».

ptu

«Ми маємо на меті навчити учнів ліцею працювати з високоякісними лакофарбовими матеріалами, що виготовлені завдяки інноваційним технологіям. Будівельний ринок не стоїть на місці й вимагає від робітників досконалого знання своєї справи. Змінюються технології будівництва, змінюється і їх практичне застосування. Ми хочемо, щоб молоді спеціалісти опановували професії на прикладі сучасних матеріалів безпосередньо в стінах навчального закладу й приходили на виробництво вже досвідченими майстрами», - відзначчає генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

ptu1

ptu7

 

Подібні освітні центри вже функціонують у Львові, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Житомирі, Калуші та Вінниці, а відтепер і у Броварах. Взагалі унікальність Броварського ліцею в тому, що тільки у нас, єдиних на Київщині, на базі одного навчального закладу відкрито відразу три центри, де юнаки та дівчата,які здобувають робітничі професії, можуть працювати з сучасними матеріалами та обладнанням найвищого європейського класу. На базі центрів фахівцями відомих брендів проводяться семінари та конференції для викладачів, майстрів будівельних організацій, а також майстер-класи для студентів.

«На сьогодні у нас навчається 534 учні за різними напрямками в основному будівельного спрямування, але не тільки. Обслуговуючий сегмент також нами охоплений, ми готуємо кухарів-кондитерів, зварювальників, а також техніків-механіків для автомобільної промисловості. У планах – перехід на вузькопрофільні спеціальності. І такого роду навчальні центри – це велика допомога нам, адже учні мають унікальну можливість вже навчаючись практикуватися з найсучаснішими матеріалами всесвітньовідомих виробників», - коментує подію директор Броварського професійного ліцею Микола Ладан.

ptu6

ptu4

ptu3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ