БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Притулок для тварин: дім, де рятуватимуть життя

Тема безпритульних тварин – неоднозначна, суперечлива та гостра.

Раз по раз у соцмережах виникають гучні суперечки між гуманістами, які готові грудьми захищати та підгодовувати кожного песика чи кошеня, яке опинилося на вулиці, та «жорстокими варварами», які врешті решт виявляються людьми, які або самі, або діти яких постраждали від агресивних вуличних тварин.Травити, відстрілювати, гнати, вивозити за межі міста, навіть анекдотичне – запросити у гості корейців – чого тільки не прочитаєш у коментарях.

З іншого боку – фото дійсно нещасних тваринок, очі яких зовсім по-людськи сльозяться від несправедливості долі та жорстокості людей.

Періодичні акції по безкоштовній стерилізації безпритульних тварин, які вже неодноразово проводили у Броварах представники волонтерських організацій, знаного поліпшення, на жаль, не дають. Собаки перестають розмножатися, але добрішими чи спокійнішими від того не стають. Агресивні тварини збираються у зграї, де можна помітити і «кліпсованих» стерилізованих тварин, та нападають на людей. Не від хорошого життя, звичайно…

Виправити ситуацію та примирити два полярні табори «гуманістів» та «варварів» можна, мабуть, єдиним способом – створивши притулок для тварин. Це має бути дім, де дійсно рятуватимуть життя – тваринам, які можуть постраждати від людей, і людям, які можуть постраждати від агресивних тварин. Ідея ця «витає в повітрі» вже давно, але до конкретної реалізації все ніяк не доходять ні руки, ні гроші.

З впровадженням електронних петицій кількість зацікавлених у вирішенні даної проблеми людей можна визначити цілком конкретною цифрою.

«З 6 листопада на сайті міської ради оприлюднено петицію щодо будівництва  притулку для тварин. Це вже друга така петиція, перша не набрала достатньої кількості – 250 – голосів і була розглянута, як письмове звернення громадян та надані відповідні роз’яснення », - каже начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Тетяна Коморна.

Заходимо на сайт. Дійсно, петиція знаходиться у стані активного голосування, за два дні підписалися під нею 84 особи. Темпи непогані, тож за 87 днів, які залишилися до фінального терміну підписання петиції, пропозиція автора петиції Юрія Короля має всі шанси подолати 250-голосовий рубіж.

У місцевому УЖКГ кажуть – поки що до конкретних документів справа не дійшла, але орієнтовне місце для будівництва притулку може бути в районі нового кладовища, на виїзді з міста.

«На сьогодні ми маємо доручення від міського голови зв’язатися з подібними закладами та спільно з волонтерськими організаціями надати пропозиції щодо кошторису по будівництву та утриманню тварин», - каже в.о. начальника міського управління ЖКГ Світлана Решетова.

Отож, сподіваємося будівництво «дому, що рятує життя», не така вже й ілюзія.

Коментарі   

0 # Olena 08.11.2017, 17:21
Я повністю підтримую,потрібно будувати притулок для безпритульних собак!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ