БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Відкриваючи серця для доброти: у Броварах відбувся благодійний фестиваль на підтримку онкохворих

4 та 5 листопада у Броварах під гаслом «Танцюй, співай, грай - допомагай!» пройшов ІІ Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс InternationalCharityFestival "InnaBrovary", основною метою якого є підтримка онкохворих Броварщини.

Таку безперечно чудову традицію минулого року започаткував Благодійний фонд «Інна», який спільно з Броварською міською радою, Броварською міською дитячою музичною школою та ГО «Оксамитовий світ» вже 2 роки поспіль успішно втілює цю ідею в життя.

«Дуже приємно, що рік тому ми започаткували гарну традицію проводити міжнародні фестивалі. Сьогодні у нас 400 учасників. Кожен з них вніс свій вклад у спасіння життя, сьогодні кожен член журі, кожен учасник та присутній дарує хворим людям надію на життя.  Я дякую нашому фонду «Інна». Віталію Миколайовичу, це добра, незабутня, неповторна акція, яку ви проводите з покликом в серці», - зазначив у своєму вітальному слові  міський голова Ігор Сапожко.

Фестиваль проходив у два етапи. У перший день організатори вирішили розвести конкурсантів по різних майданчиках, що забезпечило оперативність в роботі журі і зручність для конкурсантів. У номінаціях «Хореографія» та «Оригінальний жанр» відкриття фестивалю та конкурсний тур  відбувся у приміщенні МКЦ «Прометей», у номінації «Інструментальне виконання» і «Вокал» (академічний) конкурсне прослуховування проходило у Броварській дитячій музичній школі, а змагання по «Вокалу» (естрадний, народний) відбувалося у приміщенні  Палацу творчості дітей та юнацтва.

Зазначимо, що до складу журі увійшли 16 фахівців з 5 країн світу: України, Польщі, Естонії, Франції та Ірану. Саме вони вирішували, кому з учасників дістануться медалі, кубки та Гран-прі.

1inna5

2inna5

inna5

Близько 400 учасників з Броварів та Броварського району, Києва та міст Київської області, а також з країн Європи - Естонії, Франції, Польщі - не просто змагалися за першість, а дійсно надали підтримку усім, хто виборює своє життя. Усі зібрані благодійні кошти від проведення фестивалю будуть спрямовані на допомогу онкохворим броварчанам.

Продовженням свята став гала-концерт, який відбувся наступного дня, 5 листопада, у великому Концерт-холі ТРЦ «Термінал», на якому й відбулося нагородження переможців. Хоча, по великому рахунку, переможцями були усі, принаймні, без подарунку ніхто не лишився.

4inna5

«Сьогодні відбудеться підведення підсумків нашого фестивалю. Я хочу від оргкомітету подякувати усім колективам, усім юним і дорослим артистам, які взяли  участь у нашому чудовому заході. Хочу подякувати їх педагогам і наставникам, які знайшли можливість підтримати наш фестиваль. Я щиро вдячний членам міжнародного журі, які дійсно є зірками нашої творчості і нашого мистецтва. Вона залишили свої сім’ї, залишили свої вихідні справи і приїхали брати участь у нашому благодійному фестивалі. Звичайно у нас є 1, 2, 3 місце, Гран-прі. Але насправді перемогли ми усі», - зауважив Віталій Чучеров, засновник Благодійного фонду «Інна».

Подяку за організацію і підтримку даного фестивалю в особі мера міста Ігоря Сапожка вручили і представникам міської влади та міських служб, які доклали максимум зусиль для того, щоб організувати це справді грандіозне дійство: «Насправді була пророблена величезна робота. А оскільки наш колектив працює тільки у вільний від роботи час, самі організувати такий захід ми точно не змогли б», - вручаючи подяку зазначив Віталій Чучеров.

6inna5

Ведучими свята стали наші земляки, відома тележурналістка Марія Петрик та телеведучий  Олег Панюта.

Розпочався гала-концерт з гімну фестивалю, котрий має символічну назву «Відкриємо серця для доброти». Він був написаний спеціально з нагоди свята відомою броварчанкою, поетесою і композитором Наталією Багмут. Виконувати гімн доручили володарці Гран-Прі І Міжнародного фестивалю-конкурсу Софії Поплавській.

Також глядачам свої виступи подарували Еліна Іващенко, переможниця «Голос. Діти-3», заслужена артистка України Марина Одольська та заслужений артист України, талановитий співак і композитор Олександр Павлик.

Свято пройшло дійсно «на ура». Десятки номерів, сотні талановитих дітей, які спільно творили добру справу. Життя - прекрасна річ, але, на жаль, воно у будь-яку мить може закінчитися. І про це завжди варто пам’ятати. Взаємна підтримка і допомога -  це те, що кожен з нас може і повинен дарувати. Це наш з вами спільний обов’язок.

3inna5

8inna5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ