БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

Бювет на Олімпійській знову не працює

Хоч б скільки було скептиків, які стверджують, що користуватися водою з артезіанських свердловин – так званих бюветів – нераціонально та навіть небезпечно, число прихильників води з природного джерела все ж значне.

«Користуюся увесь час, готую їжу, навіть чай мені здається смачніший з цієї води, ніж з крану. Покупною водою не користуюся, дорого, а з бювету – в самий раз», - «рекламує» свої уподобання пенсіонерка Наталія Павлівна.

«Раз на тиждень відправляю чоловіка «затаритися» з бювету на Короленка. Нормальна вода, ніколи не помічала ніяких відхилень. Задоволена, що можна безкоштовно користуватися бюветною водою»,- підтримує її домогосподарка Олена.

Однак, зважаючи на активне користування об’єктами, періодично система потребує профілактичних дій. Саме тому бювет на Торгмаші, що на вул. Олімпійській, цього тижня не функціонує.

«Ми проводимо щотижневий моніторинг стану бюветної води, відбирається вода на лабораторні дослідження, це поточна робота. Але періодично раз на півроку, а за необхідності може бути і частіше, об’єкти бюветного водопостачання проходять профілактику. Після закінчення профілактичних робіт, бювет знову працюватиме», - каже головний інженер КП «Броваритепловодоенергія» Олександр Дремлюга.

Усі профілактичні заходи планують закінчити до кінця тижня, а на вихідних бювет на Олімпійській вже має працювати у звичному режимі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ