БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Щорічний осінній огляд техніки – до зими готові

Щороку у листопаді на базі КП «Бровари-Благоустрій» проводиться огляд техніки на предмет підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. І не дивно, адже саме це підприємство несе повну відповідальність за життєдіяльність міста під час значних снігопадів та зимової ожеледиці.

Основні етапи огляду – стан наявної снігоприбиральної та іншої спецтехніки, кількість солі та піску для посипання вулиць, готовність ремонтно-технічної бази. До складу комісії, яка проводить інспектування матеріально-технічної бази комунального підприємства, входять представники міської влади, депутатського корпусу, МНС, поліції, а також до них долучилися начальники місцевих ЖЕКів.

Керівник підприємства з гордістю демонструє нову техніку, яку цьогоріч закуплено для прибирання міста.

«На сьогодні ми підготували 31 одиницю техніки, яка буде працювати по місту. В минулому році ми закупили дві комбіновані дорожні машини (КДМ) на базі МАЗа, а цьогоріч ми закупили три одиниці – це ще одна КДМ, новий трактор «Торекс», а також маленький трактор з навісним обладнанням. Важливий той факт, що на сьогодні всі машини та трактора укомплектовані водіями, з придбанням нової техніки до нас прийшли молоді хлопці, які освоюють сучасні машини», - розповідає директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

bb5

bb1

Крім того на підприємстві заготували чистої «живої» солі 522 тони, 88 тон піску, 2271 тону 20% суміші піску та солі, а також підготували близько 100 тон суміші відсіву та солі. Це на випадок обмерзання мостів.

«В минулому році ми опробували цю технологію, коли пішло різке обледеніння наших мостів, це дало можливість утримувати в безпечному стані наші шляхопроводи. Тому  цьогоріч ми заздалегідь підготувалися до даних погодних умов», - продовжує керівник «Благоустрою».

bb

bb2

Андрій Андрійович провів своєрідну екскурсію по території бази, показав в яких умовах зберігається сіль, пісок та відсів, яку комплектацію наразі мають ремонтні майстерні, розповів та показав чим займаються працівники у столярному цеху.

Висновками після побаченого з журналістами поділився заступник міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

«Чим порадував цей рік – перш за все новою технікою. Ми отримали три нових одиниці техніки, нове навісне обладнання для посипки піщано-соляною сумішшю тротуарів, отримали ту техніку, про яку ми мріяли давно – екскаватор «Торекс», який має дуже хороші показники для ремонту мереж наших, також має універсальні показники для роботи в осінньо-зимовий період. Звичайно, якби кілометраж доріг, який є по місту, залишався сталим, то цієї техніки було б достатньо для того, щоб обслуговувати місто, але на сьогодні навіть одне розширення вулиці Київської на 20-25% збільшило площу прибирання найдовшої вулиці міста. Тому ми готуємося до зими дуже серйозно, готуємося до того, що треба буде виводити техніку колонами і на всю ширину вулиці закривати очистку. Навіть така кількість техніки не дає можливості очистити усе місто відразу, але те що ми робимо завжди – центральні вулиці, де є рух громадського транспорту і найбільша інтенсивність руху, я думаю, ми забезпечимо обов’язково. Сьогодні все виглядає дуже солідно, на високому технічному рівні, і забезпечення піщано-соляною сумішшю і сіллю в повній мірі, ну а як все складеться надалі – покаже зима. На сьогодні підготовкою до роботи в зимовий період я цілком задоволений», - підсумував Григорій Голубовський. 

bb3

bb4

 

bb7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ