БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

У парку Перемоги з’явиться новий фонтан

Про необхідність переобладнання старого чи взагалі будівництво нового фонтану у парку Перемоги говорять вже давно. Це питання активно обговорювалося броварчанами у соцмережах, а зараз виявилося, що й у «коридорах влади» також давно переймаються даним парковим об’єктом. І дійсно, на оновленій центральній алеї парку старий та обшарпаний фонтан виглядає, м’яко кажучи, негармонійно.

«Питання щодо реконструкції фонтану нами розглядалося ще на початку року,я особисто цікавився як облаштовані подібні об’єкти у столиці, що можна зробити, аби наш броварський фонтан також став окрасою паркової зони», - каже заступник міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

Більш того – у міській раді вже навіть розглядали декілька проектів, які можна було б реалізувати у броварському парку. Найбільш сподобався варіант з пішохідним фонтаном, кажуть в управлінні ЖКГ, адже це цікаво, сучасно та надзвичайно сподобається відвідувачам парку, особливо, дітлахам, які у літню спеку зможуть не тільки милуватися, але й гратися під прохолодними струменями води.

Не тільки чиновники, але й мешканці зацікавлені даним питанням, було навіть створено відповідну петицію, яку на засіданні виконкому 31 жовтня було підтримано одноголосно.

Звичайно, реконструкція, а тим паче будівництво нового фонтану – справа недешева. Саме тому, за словами Григорія Голубовського, цьогоріч вирішено провести консультаційну та підготовчу діяльність, а вже під час формування бюджету на наступний фінансовий рік, буде закладено вартість виготовлення проекту нового броварського фонтану.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ