БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Світлофор та зупинку на «Варусі» демонтують

Декілька днів тому на перехресті вулиці Гагаріна та Героїв Небесної Сотні з’явилася техніка та розпочалися якісь роботи. Невже знову порив теплотраси?! Однак, у «Тепломережі» нас запевнили – роботи проводяться не їх фахівцями, тому ми за роз’ясненнями звернулися до управління житлово-комунального господарства.

«Ні, це планові, а не аварійні роботи. Наразі розпочалася активна фаза реконструкції перехрестя Гагаріна-Героїв Небесної Сотні. Роботи проводяться з метою посилення безпеки руху та більшого комфорту пішоходів», - пояснює в.о. начальника УЖКГ Світлана Решетова.

perexrestyG2

У ході реконструкції буде розширено та викладено плиткою тротуарну зону на підході до зупинки у напрямку Києва. До речі, цей павільйон очікування залишається на тому ж місці, а ось зупинку у бік Торгмашу буде перенесено на декілька десятків метрів (орієнтовне місцезнаходження – напроти магазину «Ватсонс»). Піддадуться трансформації і світлофорні об’єкти та пішохідний перехід. Перехрестя стане регульованим, а «зебра» зміститься ближче до нього.

perexrestyG1

Роботи проводяться київською фірмою «Дорекс - Безпека руху». Працівники фірми ніяких прогнозів про кінцевий термін виконання не дають, кажуть все залежить від погоди. Броварчанам же, які звикли користуватися громадським транспортом на цій ділянці, доведеться потерпіти тимчасові незручності та бути уважними, аби не втрапити у свіжовикопану колію для бордюрів. Зате потім буде гарно, сучасно та зручно.

perexrestyG3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ