БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Шквальний вітер додав клопоту комунальникам Броварів

Протягом декількох останніх днів на території України спостерігається вітряна погода, пориви досить відчутні, місяцями навіть до шквального рівня. Не обійшла негода і Бровари.

31 жовтня на перехресті вулиць Шолом-Алейхема та Гоголя впала ялина. Від сильного вітру дерево звалилося прямо на лінії електропередач. Деревом вже займаються спеціалісти КП «Бровари-Благоустрою» та РЕМівці. Варто зазначити, що дерево було сухе і на нього вже давно варто було звернути увагу.

Як виявилось, це не поодинокий випадок. Ще одне дерево сьогодні впало в парку Перемога прямо над доріжкою, що виходить на вул. Грушевського. І навіть незважаючи на те, що рослина була досить молода, дерево викорчувало з корінням.

park

На щастя в обох випадках ніхто не постраждав. Але комунальником більш пильно треба слідкувати за станом зелених насаджень і, за необхідності, зрізати їх, аби не наражатися зайвий раз на небезпеку.  Адже сьогодні сухе дерево впало на електролінії, а завтра воно може впасти на чийсь будинок чи припарковану машину, а ще гірше завдати шкоди життю чи здоров’ю людини.

Тож «Громадський Ревізор», зважаючи на такі несприятливі погодні умови, закликає мешканців міста бути особливо обережними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ