БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Ліфтові вандали не дрімають

Мабуть, мало хто не погодиться з тим, що у багатоквартирному будинку ліфт – чи не найважливіший механізм. Адже дістатися верхніх поверхів навіть молодим та тренованим людям досить нелегко, що вже говорити про пенсіонерів, молодих мам з дитячими візочками чи школяриків з важелезними рюкзаками.

Тож зупинка навіть на короткий час міжповерхового підйомника стає справжньою проблемою і для мешканців, і для працівників ЖЕКу.

«Минулого понеділка у нас сталася крадіжка ліфтової катушки у будинку за адресою Олімпійська, 8. Ми замовили необхідне обладнання і за два дні встановили нову катушку та запустили ліфт у цьому будинку», - розповідає начальник ЖЕК №2 Ірина Якубовська.

А сьогодні знову «жеківці» мають клопіт – в ніч з неділі на понеділок поцупили катушку машинного відділення ліфта вже у третьому під’їзді 7-поверхового будинку по Володимира Великого (Енгельса), 1. Начальник ЖЕКу каже – йшли цілеспрямовано за цим обладнанням, адже для цього навіть зірвали замки та через дах проникли у машинне відділення, не допомогли ні замки, ні решітки.

«Катушка коштує 1600 грн., але її ще треба дочекатися зі столиці, бо у, так би мовити, вільному продажі їх немає. Не підеш і не купиш у цю ж хвилину. Тепер доведеться мешканцям ходити пішки декілька днів», - каже Ірина Якубовська.

Комунальники звернулися до поліції, однак, мешканців також закликають бути пильними та слідкувати за майном у своїх будинках. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ