БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

Історична поштова естафета завітала у Бровари

Протягом трьох днів у Броварському краєзнавчому музеї була розгорнута унікальна філателістична виставка, де з допомогою конвертів та марок можна прослідкувати цілу низку історичних процесів, що відбувалися в Україні майже століття тому.

Пересувна виставка носить назву «75-річчя створення Української Повстанської Армії». Однак не тільки цій тематиці присвячені експонати. Також усі бажаючі могли ознайомитися з марками УНР та іншими цікавими історичними знахідками. Представив експозицію Олександр Канівець – колекціонер, людина, безмежно закохана в історію нашої держави та надзвичайно цікавий співрозмовник.

marki1

«Сьогодні у Броварах відбувається знакова історична подія, оскільки саме у жовтні виповнюється 100 років українській революції, 75 років з часу утворення Української Повстанської Армії та 85 років з дня утворення Київської області. Тому надзвичайно актуально, що саме в жовтні на Київщині відбувається презентація цієї пересувної філателістичної виставки», - вважає автор виставки Олександр Канівець.

На виставці представлені не тільки  стародавні експонати, але й «свідки» розвитку новітньої незалежної філателії. В  2007 році вийшла перша марка, присвячена головному командиру УПА Роману Шухевичу (псевдо Тарас Чупринка), 2009 році вийшла друга марка, присвячена відомій персоналії, ідеологу українського націоналізму Степану Бандері, в 2012 році вийшла третя марка «65 років Української Визвольної Ради».

Всі ці та багато інших цікавих експонатів побували у Броварах. Колекціонер обіцяє ще не раз завітати до нашого міста та показати броварчанам свої унікальні напрацювання.

marki

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ