БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.15

Онлайн карта від ЖКГ: новинка, що варта уваги

 25 жовтня, у залі засідань  Броварської міськради відбулася презентація досить цікавого, і, що важливо, дійсно корисного проекту для мешканців нашого міста. Управління ЖКГ міста Бровари спільно з організаційно-інформаційним відділом міськради створили онлайн карту ремонтів – капітальних, поточних – житлового фонду нашого міста. 

 Завдяки їй кожен бажаючий зможе отримати усю необхідну інформацію по будинку, в якому він проживає: починаючи від назви і закінчуючи відомостями про усі ремонтні роботи за даною адресою.

 «За основу взята карта Google Maps, адже вона досить зручна у використанні. Кожному ЖЕКу на карті відповідає певний колір. Окремий колір існує і для відомчого житла. Натиснувши на той чи інший будинок ви маєте змогу отримати інформацію про те, коли будинок було введено в експлуатацію, кількість поверхів, земельна площа, кількість квартир, прибудинкова територія (прибирання). Далі можна побачити все, що і коли по цьому будинку і прикріпленій до нього території було зроблено - ремонт під’їздів, ліфтів, покрівель тощо. Усі дані по ремонтним роботам взяті в управлінні ЖКГ за приблизно останні 10 років», - розповідає Руслан Федун, начальник відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності.

Як зазначила Світлана Решетова, в.о. начальника УЖКГ, на створення цієї карти пішло близько двох місяців. У процесі – карта ремонтів об’єктів благоустрою (міжбудинкові проїзди).

Онлайн карту вже найближчим часом планують оприлюднити на офіційному веб-порталі міської ради.

kartab

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ