БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Райан Флейм та його дебютне фентезі

Якщо ви думаєте, що Райан Флейм - заокеанський письменник, який приїхав до Броварів презентувати свою книгу у рамках всесвітнього турне, то де в чому ви глибоко помиляєтеся.

Письменник Райан Флейм живе у нашому місті,навчається в 11-А класі Броварської спеціалізованої школи №7 і звуть його Ваня Гаврилюк. 19 жовтня у актовій залі СЗОШ №7 відбулася зустріч юного автора з однолітками-одинадцятикласниками, на якій і було презентовано книгу Райана Флейма «Отец Мечей: Безымянный Мир».Ваня разом з батьками довгий час жив за кордоном, а п’ять років тому родина оселилася у Броварах. Хлопець з дитинства дуже багато читав, улюблений жанр, звичайно ж, фентезі. 

«Коли Ваня почав писати, ми не сприймали це, як щось серйозне, але потім зрозуміли, що книга має право на життя», - каже мама Любов Гаврилюк.
Твір написаний російською мовою, але вже зараз йде активна підготовка до перекладу українською та англійською. Це вже не перший «вихід у світ» юного автора та його твору, адже Ваня вже був учасником великого Книжкового форуму у Львові, де мав нагоду поспілкуватися з відомими українськими авторами братами Капрановими та Миколою Джмілем. Невовзі планується презентація фентезі у столичному Мистецькому арсеналі.
Книгу видано поки що невеликим тиражем, однак її можна знайти у вільному продажі. Зараз Іван Гаврилюк працює над продовженням першої книги. Тож побажаємо йому успіху та сподіваємося невдовзі почути про талановитого Райана Флейма, як всесвітньовідомого та суперпопулярного автора.

20171019 113523 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ