БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

«Я квітка…»

З 4 по 9 жовтня у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, на Камерній сцені ім. Сергія Данченка проходив XIV Міжнародний фестиваль жіночих монодрам «Марія». У останній фестивальний день відбулася прем’єра моноспектаклю «Я квітка…», головним режисером-постановником якого є Валерій Невєдров.

«Цей спектакль – про коротке, але дуже яскраве життя визначної американської співачки українського походження Квітки Цісик. Я дуже тішуся з того, що ми спромоглися зібрати таку потужну команду і сподіваюся, що глядач отримає насолоду від результату нашої роботи», - сказав у вітальному слові народний артист України, керівник театру «Київ», який вже протягом року успішно працює у Броварах, Валерій Невєдров.

Виконавиця головної ролі  – зіркова актриса Національного театру ім.Франка, лауреат театральної премії «Київська пектораль», лауреат міжнародних конкурсів вокалістів Вікторія Васалатій  та відомий рок-музикант Юрій Кондратюк в ролі Едді створили неповторну та щемливу атмосферу, а чудовий вокал та живий акомпанемент підсилили зворушливу атмосферу моноспектаклю.

На прем’єрі були присутні відомі у творчих колах столиці люди, зокрема народний артист України Юрій Рибчинський, співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька, а також засновник та продюсер україно-американського благодійного проекту «Незабутня квітка» Алекс Гутмахер (США).

«Ми обов’язково привеземо цей спектакль до Броварів і мешканці нашого чудового міста зможуть на сцені муніципального театру «Київ», що базується у приміщення КРЦ «Сотка» на Торгмаші,  побачити легенду та почути незабутні пісні Квітки Цісик», - пообіцяв наостанок Валерій Невєдров.

Отож, до зустрічі, чарівна Квітко…

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ