БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Коли відімкнуться двері «Золотого ключика»?

Цьогорічні ремонтні роботи у закладах освіти напередодні 1 вересня викликали чималий резонанс серед батьків. Але наразі учбовий процес розпочато, все помалу увійшло у звичний робочий режим. Вже і тепло «запустили» у школах та садочках. Найпроблемнішим об’єктом і досі залишається тільки дитячий садочок «Золотий ключик», що поряд з ЗОШ №7.

Багатостраждальна «епопея» з проведенням капітального ремонту цоколя, відмостки та підвального приміщення садочка розпочалася з 1 червня, коли ДНЗ  було закрито для відвідування малят. Підставою стали висновки чисельних комісій, які прийшли до єдиної думки про те, що знаходитися у садочку дітям просто небезпечно.

zolkl

«Ремонтні роботи розпочалися з 6 серпня. Протягом місяця роботи велися в підвальному приміщенні, а з 25 серпня вже почали працювати на поверхні. Першими було розкрито п’ять найбільш проблемних точок по усьому периметру приміщення, проведено гідроізоляцію, утеплення, зроблено так звану зворотню засипку, протрамбовано грунт. Далі ті ж самі роботи мають бути проведені по усьому периметру нашого садочка», - розповідає директор ДНЗ «Золотий ключик» Світлана Булка.

Звичайно, при таких умовах у закладі  категорично неможливо знаходження дітей. Всі вихованці ДНЗ, а це 240 малюків, розподілені по п’яти садочках міста – «Катюша», «Ромашка», «Теремок», «Золота рибка» та «Джерельце». Ще сотня найменших – ясельна та друга молодша група – вимушено перебувають вдома, оскільки прийняти таку кількість маленьких діток, які потребують особливої уваги у перший рік перебування у дитячому колективі, не в змозі інші заклади. Обслуговуючий колектив та вихователі розподілені по інших садочках, тобто у вимушені відпустки нікого не відправляли, каже завідуюча «Золотого ключика».

zolkl3

«Ніяких термінів закінчення робіт нам не повідомляють, батьки хвилюються, скаржаться, ми прекрасно розуміємо їх обурення, але поки що конкретно сказати нічого не можна», - каже Світлана Булка.

6 жовтня на проблемну об’єкті побували представники міської влади, управління освіти та депутати. Після огляду «фронту робіт» та спілкування з представниками фірми «Укркомплексбуд», чиї працівники і проводять ремонтні роботи, кінцевого терміну закінчення капремонту так і не було визначено. Орієнтовно, діти зможуть повернутися в садочок у другій половині жовтня. 

zolkl1

zolkl2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ