БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Перехідний вік чи баловство: чому 13-річні школярки втекли з дому

Нещодавно Бровари сколихнула новина про зникнення двох малолітніх дівчат, Альбіни Чирикової та Жанни Савєльєвої, учениць 8 класу школи № 2. У понеділок, 2 жовтня, дівчата пішли до школи і не повернулися додому.

Понад 2 доби школярок розшукували працівники поліції. У соціальній мережі Facebook з’явився пост з фото дівчат, що, до речі, й дало свої результати (Facebook дійсно творить чудеса). Альбіну Чирикову знайшли сторонні особи, які впізнали її саме по фотографіях з посту. Вони одразу ж зв’язалися з мамою дівчини, яка й викликала поліцію. Інша - Жанна Савельєва, як з’ясувалося, була в цей час у Києві. Зараз обидві дівчинки з рідними і в повній безпеці.

Хоча чи можемо ми говорити про безпеку як таку у даному випадку, адже дівчат ніхто не викрадав, не тримав в заручниках. Їх «зникнення» - це їх же ініціатива (підлітки просто вирішили погуляти). До того ж такий інцидент трапляється не вперше. Виявляється дівчата вже практикували такий «відпочинок»  влітку цього року.

Чим пояснити таку поведінку 13-річних школярок поки незрозуміло: чи то дійсно важкий перехідний вік, чи просто вся справа у сімейних стосунках (існує версія, що така поведінка спричинена конфліктом з батьками). Та все ж головне, що це історія зі щасливим кінцем і вже  у понеділок дівчата повернуться до навчання.

«Насамперед головне, що вони живі і здорові. Але наразі їм потрібен відпочинок. Це досить стресова ситуація. Батьки говорять, що вже з понеділка дівчатка прийдуть до школи. Ми обов’язково проведемо бесіду з однокласниками, аби ті не акцентували уваги на тому, що сталося. Ну і звісно окремо говоритимемо з батьками дівчат: будемо шукати причину і робити все для того, аби такого більше не повторилося», - зазначає директор ЗОШ № 2 Валерій Кащеєв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ