БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Осінній вальс під духовий оркестр

30 вересня, напередодні Дня людей похилого віку для усіх броварчан, котрі увійшли в золоту пору свого життя, було організовано Осінній бал на Співочому полі парку Перемоги.

«Це вже п’ятий бал, який організовує «Броварська мистецька агенція» у нашому місті. Як правило такі заходи відбуваються у наших концертних холах, а сьогодні ми вирішили вийти до парку, щоб зібрати усіх, хто молодий душею, хто хоче прийти і відчути свою молодість разом з професійним колективом - оркестром естрадно-симфонічної музики Головного управління Національної поліції Київщини, яким керує заслужений діяч культури та мистецтв Віктор Губаренко. З ним приїхали солісти Національної філармонії і сьогодні кращі голоси України на нашій сцені співають для наших мам, тат, бабусь, дідусів. Аудиторія чудова – люди старшого віку, які вже увійшли в пору золотої осені і танцюють вони з першого акорду», - каже голова ГО «Броварська мистецька агенція», організатор заходу Наталя Багмут.

obal3

obal4

obal5

Дійсно, на своєрідному танцполі з задоволенням кружляли у ритмах вальсу та хвацько витанцьовували під ритми мазурки сивочолі парубки та елегантні дами. Протягом п’яти годин жодної хвилини танцмайданчик не пустував.

obal1

Поряд розгорнулася барвиста виставка робіт місцевих майстринь, серед яких унікальні роботи єдиного чоловіка – Сергія Борисовича Горбова. Його вишивки – це справжні витвори мистецтва, а про випускне плаття для доньки, яке вишив Сергій Борисович багато років тому вже практично ходять легенди.

obal12

«З дитинства мені подобалося вишивати, адже бачив, як майстерно це робила моя мама. І зовсім не вважаю, що плетіння чи вишивка – це суто жіноче заняття. Вишиваю все життя і дуже люблю цю справу», - розповідає Сергій Борисович.

obal14

obal13

Друга половина Осіннього балу пройшла під знаком легендарного колективу, з якого почалася в Україні уся естрадна музика  - вокально-інструментального ансамблю «Кобза». Колектив цьогоріч святкує 45-річний ювілей творчої діяльності і більшість пісень, які виконувалися під час Осіннього балу усі присутні знали напам’ять. «Мій рідний край», «А ми удвох», «Три трембіти» та ще багато інших мелодій, що увійшли до Золотого фонду української музики звеселили серця присутніх.

obal0

obal2

Поряд з танцмайданчиком розташувалася польова кухня з гарячою, запашною кашею та чаєм, тож можна було трохи підкріпитися, а потім знову закружляти у ритмі осінніх мелодій.

obal

І наостанок організатор Осіннього балу анонсувала цікавий для усіх броварчан телепроект.

 «5 жовтня о 15.20 на Першому національному каналі у програмі «Надвечір’я долі» з Мар’яном Гаденком можна буде побачити і наших чудових майстрів, неймовірних талановитих виконавців поважного віку, а також броварські родини, які прожили у шлюбі понад півстоліття,  тому приєднуйтеся до глядацької аудиторії та насолоджуйтеся разом з нами мистецькими талантами Броварів!», - запрошує Наталя Багмут.

obal6

obal7

obal9

obal10

obal11

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ