БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.01

У Броварах демонтують незаконно встановлену АГЗС

Сьогодні, 3 жовтня, виконавчий комітет Броварської міськради прийняв рішення, згідно якого автомобільна газозаправна станція по бульвару Незалежності, 33 підлягає демонтажу. Виявляється, газозаправну станцію уже втретє (!) встановлюють самовільно. Причому свідомо порушуючи норми чинного законодавства.

Такий висновок зробила спеціальна комісія, котра, провівши обстеження даної АГЗС, і виявила ряд порушень.

«Ніякої дозвільної документації комісії ніхто не надав. Вони не сплачують акциз місту за продаж палива, також виявлені грубі порушення протипожежної безпеки», - зазначає Олег Єжаков, в. о. начальника спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста.

У зв’язку з цим відповідно до рішення виконкому власник даної АГЗС зобов’язаний терміново провести демонтаж за власний рахунок. На це у нього є 5 днів (до 8 жовтня). У разі відмови після зазначеного терміну демонтаж здійснить спеціальний відділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста, залучаючи до цього спеціалізовані підприємства (відповідно за рахунок власника).

У свою чергу Броварський відділ ГУ ДСНС України в Київській області зобов’язується забезпечити техногенну безпеку під час проведення демонтажу, а Броварський відділ Нацполіції – охорону громадського порядку.

Варто зазначити, що у Броварах це далеко не перша незаконно встановлена газозаправна станція, котра підпадає під демонтаж. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ