БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Нововведення у сфері освіти: 10 пропусків у школі - чекайте візиту полісменів

Про це мова йде у постанові № 684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

Зокрема, у пункті 13 зазначається, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів підряд без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей.

Пояснити відсутність дитини можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків або самого учня, якщо він повнолітній.

Такі зміни, начебто дадуть можливість активно відстоювати права дітей на здобуття загальної середньої освіти.

Наскільки вони доцільні нам прокоментувала Лариса Теплюк, начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради: «Постанова є – будемо виконувати. Але, як на мене, це просто зайве навантаження як для освіти, так і для нас. Адже тепер навчальним закладам доведеться писати нам офіційні листи, а нам надавати офіційну відповідь. А потім з’ясується, що дитина поїхала на відпочинок, чи хворіє, наприклад, і батьки просто не встигли попередити».

Варто зазначити, що у випадку, коли дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ