БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Олімпійський урок у сьомій школі

Щорічно у вересні всією Україною стартує Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури та спорту.

Так, у рамках відзначення цього свята сьогодні у СШ № 7 відомий майстер спорту з легкої атлетики, міжнародний інструктор проекту «Дитяча легка атлетика» Ліана Копилова провела показовий урок з «королеви спорту» для учнів 2 та 6 класів.

«Основною метою таких занять є залучення якомога більшої кількості дітей до здорового способу життя», - зізнається легкоатлетка.

Урок розпочався традиційно – із руханки. Тримаючи у руках жовто-блакитні стрічки, діти енергійно рухалися під звуки ритмічної музики, після чого усі розійшлися по своїх командах на чолі зі старшокласниками. Кожна з команд по черзі пробували себе у різноманітних естафетах, котрі складають основу легкої атлетики: біг, метання, стрибки. Діти веселилися і старанно намагалися виконати все, що від них вимагається. У переривах Ліана Копилова проводила для дітей різного роду розминки, які вони із задоволенням виконували.

2olimp7

1olimp7

Крім того, на уроці для вищезгаданих вправ використовувався так званий нетрадиційний інвентар, котрий значно розширює різноманіття фізичних вправ на уроках фізкультури.

«Нас давно цікавить тема використання ігрового інвентарю. Він значно збільшує можливості фізичних навантажень для дітей. До того ж їм самим це цікаво. А це наше першочергове завдання, щоб дитина була зацікавлена», - зізнається директор СШ № 7 Ольга Жигулова.

Діти, звісно, зараз ще не зовсім усвідомлюють, для чого потрібні такі «незвичні уроки» з «новою вчителькою», але можливо когось таке заняття таки надихне на серйозний вибір у майбутньому. І хоча пропаганда не дуже приємне слово, коли мова йде про спорт, вона стає просто необхідною. 

4olimp7

5olimp7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ