БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Смачно, але небезпечно для життя

Незважаючи на щорічні попередження медиків, осіння пора традиційно стає сезоном гострих отруєнь внаслідок вживання грибів. Поживні та смачні дарунки природи, на жаль, щороку «вкладають» на лікарняні ліжка сотні людей, для декого смакування лісовими грибочками може стати останньою трапезою у житті.

«На Броварщині зафіксовано вже 13 випадків отруєння грибами. Цілі сім`ї страждають внаслідок вживання у їжу самостійно збираних або куплених з рук грибів. Минулого тижня чоловіка з Броварського району, а саме з Гоголева, на жаль, не вдалося врятувати і він помер після вживання грибів, які сам збирав у лісі», - розповідає завідувач райвідділом лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

У селі Плоскому  цілих дві родини після спільного вживання грибів опинилися на лікарняних ліжках, а в Шевченковому отруїлися мати з донькою. Наразі всі вони проходять курс лікування.

Медики ще і ще раз попереджають – вживання грибів може бути смертельно небезпечним, тому будьте максимально уважні та обережні, а краще – вживайте гриби промислового походження. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ