БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Нью-Йорк і Дубаї у Броварах: фотовиставка «Вулиці рідного міста»

13 вересня, у краєзнавчому музеї Броварів відкрилася  персональна фотовиставка Вікторії Волошанович, броварчанки, яка незважаючи на економічний фах, успішно займається ще й дійсно творчою та улюбленою роботою.

Це не просто фото із зображенням вулиць Броварів. Це зовсім несподіваний ракурс давно відомих локацій.

«Ми часто їздимо по різних країнах, привозимо фото з Парижу, Італії, не помічаючи тої краси, яку самі маємо. Я півтора роки готувала цю виставку: Розвилка, проспект Незалежності, парк Перемоги. На світлинах є і квартали, що будувалися 30-40 років тому, і ті, що виросли останнім часом. Світанки і захід сонця, ясний день та темна ніч, це все є підтвердженням того, яке наше місто все-таки красиве», - говорить Вікторія Волошанович.

Як зауважив директор краєзнавчого музею Віктор Корявий, виставка такої тематики у Броварах проходить вперше: «Фотографів у нас багато, але таких, щоб фотографували наше місто, немає. До того ж приємно, що ця виставка подарована нам до Дня міста».

Цікаво, що серед гостей були й ті, хто навіть не впізнав власних вулиць, приймаючи їх за вулиці Дубай чи Нью-Йорку. А це є беззаперечним підтвердженням не тільки краси міста, а й таланту фотографа.

Варто зауважити, що на виставці, крім фотографій були представлені й кілька інших робіт Вікторії Волошанович, зокрема з декорування та живопису.

Відвідати фотовиставку, котра триватиме до 15 жовтня включно, можуть усі бажаючі. Вхід вільний.

photov2

photov1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ