БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Нью-Йорк і Дубаї у Броварах: фотовиставка «Вулиці рідного міста»

13 вересня, у краєзнавчому музеї Броварів відкрилася  персональна фотовиставка Вікторії Волошанович, броварчанки, яка незважаючи на економічний фах, успішно займається ще й дійсно творчою та улюбленою роботою.

Це не просто фото із зображенням вулиць Броварів. Це зовсім несподіваний ракурс давно відомих локацій.

«Ми часто їздимо по різних країнах, привозимо фото з Парижу, Італії, не помічаючи тої краси, яку самі маємо. Я півтора роки готувала цю виставку: Розвилка, проспект Незалежності, парк Перемоги. На світлинах є і квартали, що будувалися 30-40 років тому, і ті, що виросли останнім часом. Світанки і захід сонця, ясний день та темна ніч, це все є підтвердженням того, яке наше місто все-таки красиве», - говорить Вікторія Волошанович.

Як зауважив директор краєзнавчого музею Віктор Корявий, виставка такої тематики у Броварах проходить вперше: «Фотографів у нас багато, але таких, щоб фотографували наше місто, немає. До того ж приємно, що ця виставка подарована нам до Дня міста».

Цікаво, що серед гостей були й ті, хто навіть не впізнав власних вулиць, приймаючи їх за вулиці Дубай чи Нью-Йорку. А це є беззаперечним підтвердженням не тільки краси міста, а й таланту фотографа.

Варто зауважити, що на виставці, крім фотографій були представлені й кілька інших робіт Вікторії Волошанович, зокрема з декорування та живопису.

Відвідати фотовиставку, котра триватиме до 15 жовтня включно, можуть усі бажаючі. Вхід вільний.

photov2

photov1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ