БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Тролей: у парку «Перемога» планується нова розвага

До Дня міста Бровари, що відбудеться 16 вересня, адміністрація Мотузкового парку планує відкрити ще одну розвагу для містян. Так званий тролей розташують над озером у парку «Перемога».

Наразі по обидва береги озера вже встановлені спеціальні конструкції, між якими планують протягнути канат. Скільки коштуватиме така розвага наразі невідомо.
На сьогодні ніяких дозвільних документів на облаштування тролею адміністрація мотузкового парку не має. Та, як стверджує в. о. начальника спецвідділу контро­лю за станом благо­устрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков, увесь пакет документів для вивчення не сьогодні-завтра адміністрація парку розваг обіцяє надати.
Як зазначив один з працівників канатного містечка, розвага абсолютно безпечна: «У Києві тролей через Дніпро проходив і нічого, все ж нормально. А тут озеро. Що може трапитися?».
Хотілося б в це вірити. Розваги – це, звісно, добре, але добре те, що добре закінчується. Тому безпечність у будь-якому випадку не завадить.

Коментарі   

0 # Олексій 13.09.2017, 11:28
Шановний Громадський ревізор, хотілося доповнить іформацію щодо будівництва тролею.
Дозвільна документація вся є в наявності і передана броварському благоустрію. Щодо безпеки атракціону, в компанії SkyPark, є вся дозвільна документація для проведення висотних робіт, також ми ми використовуємо лише сертифіковане обладнання, додатково для безпеки в нас розроблена система безперервної страховки , детальніше можете дізнатися на нашому сайті: https://skypark.com.ua/motuzkovi-parki-skypark/bezpeka-v-motuzkovix-parkax-skypark/. А також компанія SkyPark займається професійно, будівництвом троллеїв та мотузкових парків понад 9 років, і нами було побудовано 17 мотузкових парків і 34 тролея, саме тому безпека на наших атракціонах стоїть на першому місці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ