БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Куди поділася дитяча радість?

Нещодавно в соціальних мережах мешканці міста активно виказували своє хвилювання щодо несподіваного зникнення дитячого майданчика біля головного фонтану  у парку «Перемога».

Стурбовані батьки та їх малята, м`яко кажучи, не дуже зраділи такому сюрпризу. Тож наші журналісти поцікавилися куди зник дитячий острівок радості.

«Дитячий майданчик демонтували для тог,о щоб його відновити та покращити, зараз всі гойдалки знаходяться в КП «Бровари-Благоустрій», наші працівники їх вже пофарбували, зараз ми займаємося підготовкою для установлення їх на місце, там де вони й були. Не треба хвилюватися, так як  найближчим часом все обладнання буде на своїх місцях»,- коментує робочий процес  Орест Романяк, представник КП «Бровари-Благоустрій».

Окрім того, оновлювальні роботи буде проведено не тільки з атракціонами, але буде проведено вирівнювання майданчика та заміна піску на безпечне гумове покриття.

«Сьогодні прийшли з сином на улюблений майданчик, а  тут замість гойдалок трактор землю рівняє. Але новина, що його оновлять в найближчий час нас порадувала»,- каже матуся.

Отож, за декілька днів острівок дитячої радості засяє новими фарбами та отримає «друге дихання» і тут знову допізна лунатиме дитячий сміх.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ