БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

І знову до школи…

Перший осінній день завжди святковий. Навіть якщо зовсім не хочеться переходити на ранній режим підйому, знову сідати за книжки та робити домашні завдання, радість від зустрічі з однокласниками та улюбленими вчителями цього дня затьмарює всі інші емоції. А отже робимо висновок – 1 вересня – день, безперечно, святковий!

Цьогоріч у Броварах за парти сідає 13 тисяч 170 школярів, з них 1613 дітлахів переступлять шкільний поріг вперше. Свято Першого дзвоника – це перш за все їх свято, урочистий день, який і «першачки», і їх батьки запам’ятають на все життя. Наші журналісти побували у декількох міських закладах освіти.

 «Найбагатша» сьома

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 у новому навальному році виявилася найбагатшою на першокласників. 1 вересня під бурхливі оплески на шкільне подвір’я вийшли 234 маленькі учні, які віднині вже не дошкільнята, а повноцінні члени великої шкільної родини.  Вісім класів - перший А, Б,В…і навіть Ж та К!

На короткій лінійці не було довгих промов, тільки вітання від директора школи Ольги Жигулової і багато-багато позитивних емоцій!

1sep15

1sep16

1sep17

1sep18

1sep19

1sep20

1sep21

Без промов і дуже святково

Перше вересня у житті – це все таки весело! Особливо, якщо ти не наляканий першокласник. Половина класу плаче, інша – позіхає. Вони ще навіть не уявляють, що на них чекає, але вже впевнено крокують подвір’ям Броварської спеціалізованої школи  № 5.

4 великих класи, загальна кількість яких становить 150 майбутніх «ейнштейнів»,а  поки – маленьких першокласників.

Приємним виявився той факт, що 5-та школа підключилася до загальноміського  «флешмобу»: свято тривало близько півгодини і на ньому не прозвучало жодної традиційної промови від гостей. Ніхто не стомився, першачки встигли розповісти вірші, а старшокласники поспівати. На завершення директор школи Павло Федоренко привітав усіх присутніх зі святом, після чого усі традиційно розійшлися по своїх класах.

1sep10

1sep11

1sep12

1sep13

1sep14

Перше вересня, перша школа, перший клас

Після літніх канікул коридори найстаршої школи Броварів наповнилися дитячим галасом. Для трьох класів першачків та їх батьків 1 вересня – це крок у новий десятирічний період житття, наповнений безліччю подій. А для для одинадцятикласників – це вже пройдений етап, який вони будуть згадувати з ностальгією.

Традиційна лінійка на подвірї школи була сповнена радістю та хвилюванням. Директор школи Олена Рокоман привітала усіх учнів школи з початком навчального року, а особливо першчаків та цьогорічних випускників. Одинадцятикласники подарували співочо-танцювальний номер малечі, що неабияк розвеселило всіх присутніх, і на цій радісній ноті всі щасливо покрокували до своїх класів на перший урок в новому навчальному році.

Залишається тільки побажати усім педагогам, школярам та їх батькам успіхів, терпіння та подолання нових висот учнівського Олімпу.

1sep2

1sep3

1sep4

1sep5

1sep9

1sep8

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ