БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

«Міні-міс Бровари» повертається!

Протягом понад 10 років на День міста у Броварах проводилися загальноміські конкурси «Міс Бровари» та «Міні-міс Бровари».

Якщо у першому – дорослому – конкурсі конкурсантки намагалися вразити поважне журі красою та інтелектом, то маленькі принци та принцески – учасники міні-версії конкурсу краси – завойовували серця глядачів та суддів дитячою безпосередністю та мистецькими талантами. Обидва конкурси мали своїх прихильників. Однак, з плином часу у проведенні цих заходів було взято паузу і деякий час про такі конкурси не було чути.

І ось гарна новина для тих, чия малеча вже з самого дитинства росте стильною, модною, креативною особистістю. До Дня міста цьогоріч відділ культури відновлює принаймні один з конкурсів краси – «Міні-модель».

Як повідомляють у міському відділі культури, з 18 серпня стартує перший етап конкурсу.

Взяти участь можуть маленькі красуні віком від 4 до 6 років.

Для цього:

  • заповніть анкету та відправте її на електронну скриньку:
  • отримайте підтвердження з номером учасника
  •  вітаємо – ви учасник конкурсу «Міні-Міс 2017»

Заявки приймаються з 18 по 27 серпня. I-й відбірковий тур пройде 29 серпня у приміщенні міського культурного центру «Прометей».

«Фінал конкурсу відбудеться 15 вересня 2017 року на великій сцені. Переможців обере професійне журі. Крім подарунків, юні леді отримають професійний досвід в сценічному і модельному мистецтві, творчий розвиток, а також побувають на красивому святі для всієї родини», - обіцяють організатори. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ