БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

«Амуссон» встановив перший підземний сміттєзбірник

Компанія «Амуссон-Київ» - новий перевізник ТПВ, що з 1 серпня працює у Броварах, розпочав реалізацію своєї інвестиційної програми.

У п’ятницю, 11 серпня на Алеї кохання було проведено монтаж першого у нашому місті підземного сміттєприймального пункту. Два досить об’ємні контейнери, які вміщують спеціальні надміцні пакети ємністю 5 кубічних метрів кожен, заглиблюються на 2 з половиною метри під землю. Назовні на 80 см над рівнем грунту «виглядає» тільки верхня – яскрава та досить приваблива частина контейнерів.

amak2
«Це продукція фінської фірми Moloh, яка працює на спеціалізованому ринку вже понад 40 років. Перші контейнери було виготовлено у 70-х роках минулого століття. Зараз це високотехнологічний продукт, який ми з радістю презентуємо у вашому місті», - каже Анатолій, представник компанії «Амуссон-Київ».
Користуватися новацією досить просто. У верхній частині контейнера буде розміщено невелике віконечко, куди й потрібно буде викидати сміття. Вивіз вмісту такого сміттєзбирача буде проводитися щоденно, один такий підземний контейнер замінює 6 звичайних пластикових.
«На вигрузці сміття працюватиме спеціалізована машина. В процесі задіяно усього дві особи – водій та оператор. За допомогою спеціальної пристрою пакет буде вийматися та загружатися у машину. Працівнику не потрібно нічого брати руками, адже процес повністю автоматизований і всі прилади працюють дистанційно, за допомогою пульта. Таким чином, економиться і час, і людські ресурси. Вигрузка одного такого контейнера займає 2-3 хвилини», - каже Анатолій.
«Амуссон» планує найближчим часом після погодження місць розташування, встановити у Броварах 30 подібних підземних сміттєзбиральних пунктів.

amak

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ