БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Броварські спортсмени ще раз довели, що найкращі

Цього разу – на чемпіонаті Київщини з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи, що проходив 5 та 6 серпня в приміщенні легкоатлетичного манежу Київської обласної Школи Вищої спортивної майстерності у Броварах. Змагалися понад 70 спортсменів з Боярки, Борисполя, Білої Церкви, Ніжина, Києва та, звичайно ж, Броварів.

Продемонструвати свою спортивну майстерність змогли не тільки чоловіки, а і дівчата. У змаганнях брали участь спортсмени різних вагових категорій та вікових груп. Крім молоді від 13 років, також були представники трьох вікових груп ветеранів від 40 років.
Наше місто представляло 22 спортсмени – 12 майстри з пауе­ліфтингу та 10 майстрів з жиму лежачи – вихованці відділення ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міської ради.
Представники Броварів майже в усіх групах та категоріях стали кращими, отримавши перше місце у загальнокомандному заліку.
Чудові результати з жиму лежачи показали броварчани Сергій Якушенко, МС України Павло Ковальчук, КМС України Олег Савчук, Євгеній Качан, ветеран Анатолій Степанець.
В пауерліфтингу відзначились Юлія Ілляшенко (15 років), Олександр Мелешко, Артем Ткачук (14 років), Артур Руденко та Олег Машуров.
Вперше норматив КМС України на цьому змаганні виконали Роман Дорошенко, Ерік Купрієв та МСМК України з плавання Антон Бугайов.
Друге загальнокомандне місце посіли представники Борисполя, а третє – спортсмени з Білої Церкви.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ