БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Бювет у парку Перемоги знову працює

Кількість городян, які використовують бюветну воду постійно зростає. І коли найближчий «постачальник» безкоштовної , однак якісної води виходить з ладу, з нетерпінням чекають відновлення його функціонування. Так сталося і з бюветом у парку Перемоги.

«Нашими фахівцями за графіком проводяться заміри якості води в усіх бюветах водопостачання. Під час однієї з таких перевірок, було виявлено значне перевищення вмісту заліза. Якщо норма складає 0,2 мг/л, то ми мали результат у практично десять разів більший – 2,12 мг,л», - розповідає головний інженер КП «Броваритепловодоенергія» Олександр Дремлюга.

Бювет було закрито до приведення показників до норми. Допоки проводився тендер, адже ремонт обійшовся у немалу «копієчку», користуватися водою було заборонено.

І нарешті 7 серпня було проведено монтажні роботи по встановленню нового фільтра на об’єкті водопостачання, проведено попередні заміри та підключено бювет до роботи у тестовому режимі. 9 серпня результати замірів показали, що і вміст заліза, і всі інші показники по воді повністю відповідають нормі.

«Тому можна відповідально казати, що водою з бювету у парку Перемоги можна користуватися для будь-яких потреб. Об’єкт працює у звичайному режимі», - каже Олександр Дремлюга.

До речі, строк експлуатації даного фільтра – три роки, раз на дві доби у автоматичному режимі проходить процес регенерації, тобто самовідновлення фільтра. Перевірки якості питної води проводяться постійно, згідно графіка як фахівцями КП «Броваритепловодоенергія», так і спеціалістами СЕС та інших контролюючих організацій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ