БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Генеральне прибирання озера

Як добре вийти в наш оновлений парк і прогулятися біля озера, але естетичному вигляду водного плеса, м’яко кажучи, дуже далеко до ідеалу.  Одна з найбільших проблем окраси нашого центрального парку  те, що вода в ній непроточна , і щороку з настанням теплих днів  флора починає буйно цвісти.

 14 червня працівники КП  «Бровари -Благоустрій» в черговий раз провели генеральну очистку озера в парку «Перемога» та відновили долив води. Очисні роботи проводять з двох сторін водойми та, як стверджує керівник підприємства, вже втретє за цьогорічний весняно-літній сезон.

«В озері проходять природні процеси флори і фауни, тож там «життя цвіте» на повну. Наразі ми проводимо очистку від водорослей та сміття, якого чимало і обсяг роботи не маленький», - каже Андрій Василенко.

Співробітники комунального підприемства очищають озеро звичайним способом - виловлюючи водорості та сміття за допомогою підручних засобів, та навіть придумали і свій лайфхак.

«Граблями великі ділянки не зручно чистити, та й і довго, то ми придумали приладдя, яке допомагає нам на великій глибині доставати водорості та сміття з дна»,- розповідає співробітник «Бровари Благоустрій».

ozeroclean2

Роботи по очистці не на один день, та головне, що улюблене місце броварчан згодом буде виглядати доглянутим та радувати мешканців.

«Водорості, то не найгірше, їх повитягувати можна, найбільше засмічують озеро люди, яким важко донести сміття до урни, їх вже понаставляли біля кожної лавочки. Кидати сміття у водойму - це показує культуру відвідувачів» - обурюється пенсіонер Володимир.

За чистотою озера також зобов’язуються слідкувати і власники катамаранної станції, вони збирають сміття з поверхні, а після «генерального прибирання» будуть підтримувати чистоту.

ozeroclean3

ozeroclean1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ