БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Відзначення материнського подвигу

Хтось скаже – бути мамою – це звична справа і нічого героїчного в тому нема. Однак, ніхто не стане суперечити тому, що мама – найважливіша людина в житті кожного з нас. Саме вона знаходиться поруч з нами, розуміє всі наші проблеми, уміє розрадити та дати пораду.  Жінкам, які народили та виховали п’ять і більше дітей державою надається особлива відзнака – «Мати - героїня».

Загалом  у Броварах налічується 586 багатодітних сімей, в яких виховується 1723 діток. З них – 32 родини, де народилося та виховується понад 5 дітей, 26 жінок удостоєні високого звання «Мати-героїня».

6 червня у міській раді було вручено державну нагороду  - нагрудний знак «Мати-героїня» Міщанюк Олені Володимирівні – матері шістьох дітей. Зараз пані Олені виховує дітей самостійно, адже вже третій рік їх тато виконує свій людський та чоловічий обов’язок у зоні проведення АТО.

Відома істина стверджує, що недостатньо просто народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною та порядною людиною, дати достойну освіту та допомогти знайти своє місце у житті. Все це можна реалізувати у нашому місті – у відповідь на привітання сказала пані Олена. І зазначила – якщо материнську долю відзначають на рівні держави - це хороший знак та приємні подія в житті. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ