БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.85

У Броварів з`явився новий побратим

1 червня у святковий перший літній день відбулася історична подія – у виконкомі підписали угоду про співпрацю між містом Бровари (Україна) та Гродзіським повітом Великопольського воєводства (Польща).

Урочисту церемонію підписання провели Броварський міський голова Ігор Сапожко, секретар ради Петро Бабич та староста Гродзіського повіту Маріуш Згаінські.
Мер Броварів та керівник польської делегації висловили надію на розвиток плідних відносини між нашим містом та Гродзіським повітом, виходячи з інтересів двох держав та відповідно до зацікавленості наших громад.
«Угода передбачає всебічне сприяння тісним двостороннім відносинам, розширенню та зміцненню співробітництва у галузях культури, освіти, спорту, гармонійного розвитку економічних відносин, заснованих на принципах ринкових відносин», – каже мер Броварів.
Нагадаємо, що Бровари підтримують тісні партнерські зв’язки з багатьма країнами – Францією, Естонією, Білорусією, Сполученими Штатами Америки, а також з Красніцьким повітом Республіки Польща.

polpobratum1

polpobratum2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ