БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Ремесло в руках дитини

У кожного настає той момент, коли потрібно обирати професію, і це одне з найскладніших завдань, особливо якщо ти юний і не дуже розумієш, чим хочеш займатися у подальшому. Та в нашому місті ще взимку благодійній проект компанії «BRANDBERG» подарував можливість юним броварчанкам спробувати свої сили у професії перукаря.

30 травня у стінах Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося вручення сертифікатів молодим фахівцям індустрії краси. 

Завдяки благодійному соціальному проекту для підлітків із малозабезпечених сімей «Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє», який проходив з січня по травень у Броварах на базі «Школи успіху», школярки мали унікальну можливість – навчатися перукарському мистецтву за авторською програмою стиліста Валерії Одар. Під час навчання викладач ознайомила школярок з основами перукарської справи та на практиці поділилася професійними секретами. 

Дівчаток-випускниць привітали організатори проекту – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко та генеральний директор групи компанії «BRANDBERG» Марина Ігнатуша та подарували неперевершений сюрприз.
«Сьогодні, вручаючи сертифікати нашим випускникам, ми хочемо зробити їм подарунок – дозволити реалізувати себе у професії і заробити свої перші гроші у великому міжнародному культурному проекті – ми пропонуємо їм приєднатись до підготовки Благодійного Віденського балу в Україні, який відбудеться у жовтні у Києві. Це дуже амбіційно та відповідально – стати учасником такого величного свята європейсь­кого рівня, стати одним із 400 професіоналів, які займаються підготовкою Віденського балу в Украї­ні», – заявила на церемонії організатор соціального проекту «Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє» Марина Ігнатуша.
Тож юні броварчаночки після закінчення школи вже мають можливість не тільки працювати за спеціальністю перукаря, яка може стати джерелом доходу, але й увійти «з корабля» на бал високої моди. Зичимо їм успіху!

Поліна Заворотнюк

perykari

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ