БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Виконавча служба змінила «прописку»

У останній день календарної весни 31 травня відбулося офіційне «новосілля» Броварської виконавчої служби. Відтепер організація розміщується у світлих та просторих приміщеннях на 4 поверсі колишньої поліклініки, що по бульвару Незалежності.

Порівнюючи умови, в яких досі працювали державні виконавці, з тим, що мають зараз, посадовці, що завітали до нового приміщення, відзначили, що Бровари можуть слугувати взірцем для інших міст.

«В підпорядкуванні управління 30 районних відділів ДВС і на мій погляд це найкращі умови, створені спільними зусиллями місцевої влади та управління ДВС», - відзначила начальник управління ДВС Головного територіального управління юстиції в Київській області Світлана Білан.

Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр  також позитивно оцінив зміни.

«Умови значно кращі, ніж раніше. Сподіваємось що в такому приміщенні, в комфортній обстановці і якість роботи стане в рази ефективнішою», - сказав посадовець.

Мер Броварів Ігор Сапожко додав, що і відвідувачам виконавчої служби буде набагато зручніше, громадянам не доведеться більше тіснитися в темних коридорах, адже відтепер виконавча служба має сучасне, просторе та світле приміщення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ