БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Веселе дозвілля для дітлахів від центру соціальних служб

Вже не перший рік працівники броварського міського центру соціальних служб для сім ї дітей та молоді роблять все для того, щоб родини які потребують особливої уваги з боку міста не відчували себе обділеними увагою. Цьогоріч до Дня захисту прав дитини пройшло одразу декілька акцій.

Перша з них зібрала дітей із малозабезпечених родин та сімей, які перебувають під соціальним супроводом у центрі. Свято для діток організували в стінах броварського кафе «Світлана».

«Цього року у нас 20 діток. Ми вже не вперше проводимо такого роду заходи, тому намагаємося вносити певні корективи у програму, робити її захоплюючою, подарувати діткам свято. Декілька років поспіль у проведенні таких заходів нам допомагають дівчата із майстерні дитячих свят «Тридев’яте королівство»»,- розповідає Аліна Ярмоленко, директор броварського міського центру соціальних служб для сім ї дітей та молоді.

Веселе дозвілля, ігри, танці та море вражень чекали на дітей. Провести час у компанії друзів, «супер-вумен» та посіпак, смачно пообідати та отримати яскраві емоції. Після проведеного дійства малеча залишилась у захваті.

Ще один захід був проведений декількома годинами пізніше. У рамках реалізації програми «Назустріч дітям» та «З турботою про кожного» було закуплено і видано 50 продуктових наборів для соціально незахищених родин. Як зазначають організатори, ціна одного пакунку складає 250 гривень. Тож всі родини мали чудову можливість отримати найнеобхідніше цілком безкоштовно.

«У кожному пакеті по 13 найменувань різноманітних товарів. Там є майже всі види крупів, борошно, соняшникова олія та консерви»,- розповідають у центрі соціальних служб.

Як запевняють організатори - підтримка родин що стоять на обліку в броварському міському центрі соціальних служб є одним із першочергових завдань в їх роботі.

socdop1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ